Brodzik w kolorze – wyróżnij się!

by redakcja serwisu

Brodziki w różnych kolorach, już od jakiegoś czasu występują na rynku. Kolorystyka jest przeróżna – od wyrazistych czarnych kolorów po pastelowe wykończenia. Ich nowoczesny design przykuwa uwagę i sprawia, że Klienci coraz częściej decydują się na takie rozwiązanie. Dlaczego? Tego typu brodziki doskonale podkreślają wyjątkowość miejsca i świetnie komponują się w nowoczesnych łazienkach. Sposobów na aranżacje takiego wnętrza jest wiele. Poznaj rozwiązania od marki SANPLAST S.A.

Czy warto postawić na kolor?

Kolory odgrywają ważną rolę w naszym życiu. Pobudzają kreatywność, wyrażają nasze myśli i odczucia. Stawiając na delikatne, estetyczne urozmaicenie w swojej łazience dostarczysz pomysłowości samemu sobie! Kolorowe brodziki SANPLAST S.A. to akcent, który pozwoli ci uzyskać efekt zaskakującej i przykuwającej wzrok łazienki. Brodziki z odlewu mineralnego dodadzą twojej przestrzeni nie tylko oryginalności i niebanalnej stylistyki, ale także luksusowego wymiaru, wynikającego z zastosowania rozwiązania najwyższej jakości, jakim jest tego rodzaju brodzik.

Jaka aranżacja będzie idealna?

Kreatywnych konfiguracji łazienkowych jest cały ogrom. Jak natomiast poradzić sobie z kolorem pod prysznicem? Brodziki SANPLAST posiadają barwy, komponujące się znakomicie w każdej łazience. Wśród kolorów inspirowanych naturą, znajdziesz: czarny mat, szarość kamienia, szary łupek czy szary mleczny. Grając odpowiednio tego rodzaju materiałami w całej łazience, możemy odmienić jej wnętrze nie do poznania. Brodziki SANPLAST występują w szerokiej gamie rozmiarowej, dlatego mamy pewność, że dopasują się w praktycznie każdą łazienkę.

Męskie wnętrze i pastelowy odcień?

Wbrew stereotypom każdy zasługuje na zrozumienie i indywidualne podejście.

„Łazienkę projektuje się na kilka, kilkanaście lat. Warto więc dobrze przemyśleć wszystkie jej elementy. Szeroka gama wymiarowa i kolorystyczna brodzików pozwoli na stworzenie wyjątkowego miejsca kąpielowego, które będzie zachwycać przez lata.” – podkreśla Małgorzata Hulisz- Kierownik Marketingu SANPLAST SA.

Related Posts

Leave a Comment