Kuchenne innowacje Samsunga podczas webinaru OKK! design

by redakcja serwisu

14 grudnia 2020 roku odbędzie się kolejny webinar OKK! design, nad którym mecenat objęła firma Samsung. Szkolenie prowadzone przez ekspertów marki będzie dotyczyło najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli lodówek. Uczestnicy spotkania poznają nowe rozwiązania wprowadzone przez producenta w tej grupie urządzeń.

To już kolejny webinar OKK! design, nad którym mecenat objął Samsung. Spotkanie organizowane przez agencję OKK! PR rozpocznie się szkoleniem ekspertów marki na temat innowacyjnych technologii wykorzystywanych w lodówkach Samsung. Prezentację poprowadzą trenerzy produktowi: Magdalena Weber oraz Paweł Brzezicki.

Kuchnia 2.0

Nowe lodówki Samsung Grand+ zostały wyposażone w innowacyjne technologie, które pozwalają maksymalnie wykorzystać pojemność urządzenia i na dłużej zachować świeżość żywności. Modele z nowej linii Samsung Grand+ mają pojemność aż do 385 litrów dzięki technologii SpaceMax™. Tak duża przestrzeń w środku urządzenia nie oznacza jednak zwiększenia gabarytów lodówki. Rozmiar zewnętrzny pozostaje taki sam, dzięki zastosowaniu specjalnego systemu izolacji, które umożliwia zmniejszenie grubości ścianek. Nowością jest komora zero Optimal Fresh+, którą można używać na dwa sposoby. W trybie pojedynczym ustawiamy jedną, stałą temperaturę. Wybierając tryb podwójny możemy wydzielić dwie strefy z różnym poziomem temperatur. Lewa część z niższą temperaturą stwarza optymalne warunki do przechowywania mięsa, wędlin oraz ryb, a prawa, z wyższą temperaturą jest idealna dla owoców i warzyw.

Na świeżość produktów ma także wpływ odpowiednia wilgotność. W tym wypadku z pomocą przyjdzie szuflada Humidity Fresh+, która zapaewnia specjalne warunki o wysokim poziomie wilgotności, aby warzywa i owoce pozostały dłużej świeże, nie tracąc wartości odżywczych, chrupkości, zapachu czy smaku.

Rodzinne centrum dowodzenia i rozrywki

Flagowymi produktami Samsung jest rodzina lodówek Family Hub™. To urządzenia wyposażone w interaktywny wyświetlacz, umożliwiające połączenie z internetem, wysyłanie wiadomości czy tworzenie interaktywnych notatek dla pozostałych domowników. Codziennie rano na ekranie wyświetla się Morning Brief – m.in. informacje o pogodzie, przypomnienia dotyczące jedzenia oraz kalendarz, w którym można zapisać najważniejsze wydarzenia dla twojej rodziny. Ważną funkcją jest tu możliwość zdalnego monitorowania zawartości lodówki, na przykład w trakcie zakupów. Wbudowane wewnątrz lodówki aparaty robią wyraźne zdjęcia półek, dzięki czemu można monitorować zawartość lodówki z dowolnego miejsca. Na ekranie, podobnie jak na tablecie, można odtwarzać filmy, muzykę czy odnaleźć potrzebny przepis. Family Hub™ to także centrum zarządzania smart home. Możemy na jego ekranie sterować pracą innych urządzeń czy korzystać z videodomofonu.

Podczas webinaru trenerzy produktowi przedstawią najważniejsze technologie zastosowane w lodówkach Samsung.

Related Posts

Leave a Comment