Pracuj zdrowo i komfortowo – Platinet prezentuje biurka z elektryczną regulacją

by redakcja serwisu

Platinet wprowadza do oferty biurka regulowane elektrycznie, które umożliwiają pracę w pozycji siedzącej i stojącej. Nowość została wyposażona w wygodny kontroler z wyświetlaczem LCD, który pozwala na zapamiętanie trzech rożnych wysokości oraz przypominanie o konieczności zmiany pozycji.

Praca przed komputerem sprawia, że kilkaset godzin miesięcznie spędzamy w wymuszonej, siedzącej pozycji, która niesie za sobą ryzyko negatywnych następstw zdrowotnych. Biurka z elektryczną regulacją blatu pozwalają pracować naprzemiennie w pozycji siedzącej i stojącej – takie rozwiązanie zmniejsza obciążenie kręgosłupa i stawów biodrowych, mobilizuje do pracy mięśnie, co przekłada się na utrzymanie prawidłowego krążenia i efektywniejszego spalania kalorii.

Do oferty producenta trafiły stelaże w trzech kolorach – czarnym, szarym i białym. Mają możliwość zmiany rozstawu i zostały wyposażone w mechanizm elektryczny, który umożliwia regulację wysokości blatu w zakresie 70-130 cm. Wygodny kontroler z wyświetlaczem LCD pozwala ustawić odpowiednią wysokość blatu za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Użytkownik może też zdefiniować trzy wysokości, które następnie zostaną zapisane w pamięci urządzenia.

Funkcja przypomnienia poinformuje użytkownika o optymalnym czasie na zmianę pozycji pracy

Sugerowana cena detaliczna zestawu blat + stelaż z elektrycznym mechanizmem podnoszenia wynosi 1999,99 zł brutto. W sprzedaży dostępny jest również sam stelaż z elektrycznym mechanizmem podnoszenia w cenie 1399,90 zł brutto. Podobnie jak wszystkie inne produkty firmy Platinet, także biurka z elektryczną regulacją wysokości są objęte 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski. Produkty można kupić w oficjalnym sklepie internetowym producenta nie płacąc przy tym za dostawę.

Related Posts

Leave a Comment