Stwórz swoją wymarzoną i niepowtarzalną lodówkę z symulatorem Samsung Bespoke

by redakcja serwisu

Sprawdź jak w kilku prostych krokach, za pomocą symulatora online, stworzyć lodówkę dopasowaną do stylu kuchni i potrzeb domowników.

Modułowe lodówki Samsung Bespoke z wymiennymi zewnętrznymi panelami otwierają przed użytkownikami niemal nieograniczone możliwości w zakresie personalizacji. Dzięki zewnętrznym panelom, dostępnym w takich kolorach jak np. czerń, biel, błękit, lawenda czy beż, a także w różnych opcjach wykończeniowych, w tym szkło satynowe, naturalne szkło i metal, z łatwością dopasujemy wygląd urządzenia do stylu wnętrza i naszych indywidualnych preferencji. Co więcej, poszczególne moduły lodówki – chłodziarka z dolnym zamrażalnikiem, jednodrzwiowa chłodziarka, jednodrzwiowa zamrażarka i jednodrzwiowa chłodziarka slim – możemy dowolnie ze sobą zestawiać w celu idealnego dopasowania przestrzeni wewnętrznej do potrzeb domowego gospodarstwa.[i]

Dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji personalizowana lodówka Bespoke jest wyborem na lata. Jeśli po jakimś czasie zechcemy zmienić oblicze swojej kuchni, możemy z łatwością wymienić panele zewnętrzne. Bespoke zagwarantuje elastyczne dopasowanie także w zakresie przestrzeni do przechowywania żywności. Gdy zwiększy się liczba domowników możemy dodać kolejny moduł lodówki tak, aby rosła wraz z naszymi potrzebami.

Symulator Bespoke – odkryj wachlarz możliwości

Najlepszym sposobem na to, aby sprawdzić możliwości modułowej lodówki Bespoke, jest skorzystanie z dedykowanego symulatora online. To wygodne i proste narzędzie, dzięki któremu użytkownicy mogą zwizualizować swoje pomysły na aranżację kuchni, zarówno w ramach kreatywnej zabawy, jak i chęci wcielenia ich w życie.

Jak skorzystać z symulatora?

  1. Wejdź na stronę https://bespoke.samsung.pl/
  2. Wybierz jeden z sześciu dostępnych typów kuchni
  3. Dopasuj wykończenie szafek oraz kolor podłóg
  4. Wybierz rodzaj oraz ustawienie poszczególnych modułów lodówki
  5. Dopasuj kolory oraz materiały, z których wykonane będą panele zewnętrzne

Po skończonej konfiguracji wybierz opcję „poznaj szczegóły”, aby uzyskać informacje na temat modeli wybranych urządzeń i elementów, a także na temat niezbędnych łączników.

Related Posts

Leave a Comment