Suszarka Candy Rapid0 RO4 H7A2TCEX-S – bezpieczne suszenie ubrań

by redakcja serwisu

Suszenie ubrań w suszarkach automatycznych staje się coraz bardziej popularne. Po pierwsze dlatego, że zajmują znacznie mniej miejsca niż standardowa forma suszenia prania. Po drugie posiadają programy dostosowane do różnego rodzaju tkanin, dzięki czemu suszenie staje się bezpieczne dla naszej garderoby. Po trzecie, urządzenia te są energooszczędne. Jakie jeszcze atuty posiadają suszarki Candy RapidO RO4 H7A2TCEX-S?

Przyjazna dla naszych ubrań

Suszarka Candy RapidO RO4 H7A2TCEX-S to kompaktowe urządzenie o załadunku do 7kg. Jej głębokość to zaledwie 46 cm, co pozwala nam na swobodną aranżację również w połączeniu z pralką. W trosce o oszczędność czasu producent umożliwia korzystanie z tych dwóch urządzeń jednocześnie. RapidO RO4 H7A2TCEX-S została stworzona w taki sposób, by użytkowanie było wyjątkowo proste i wygodne. Rewolucyjny interfejs konsoli dotykowej oraz większy i wyższy otwór drzwiowy sprawiają, że korzystanie z urządzenia staje się jeszcze bardziej komfortowe. Dodatkowo, w zależności od tego jaki rodzaj tkaniny chcemy wysuszyć mamy do wyboru 15 programów,  z czego aż 7 trwających między 30 a 90 minut.

Są też takie, które automatycznie dobierają czas suszenia. Suszarki RapidO RO4 H7A2TCEX-S posiadają specjalny, certyfikowany przez Woolmark, program do suszenia wełny. Oznacza to, że nasze ulubione wełniane ubrania możemy suszyć i mieć pewność, że nie zmienią swojej wielkości, kształtu oraz nie ulegną zniszczeniu. Wszystko dzięki regulacji temperatury oraz specjalnym ruchom bębna przeznaczonym dla delikatnych tkanin. Ponadto, specjalna funkcja Super Easy zadba o to, by zredukować zagniecenia na naszych ubraniach. Jeśli nie wyciągniemy w zakładanym czasie prania to, co 30 minut będzie włączać się automatyczny krótki program, który uchroni ubrania przed pognieceniem. Wykrycie właściwego poziomu wilgoci i dostosowanie odpowiedniego ruchu bębna sprawi, że prasowanie ulubionej garderoby potrwa znacznie krócej.

Wygodne użytkowanie dzięki nowoczesnej technologii

Przy użyciu aplikacji Candy simply-Fi można pobrać i aktywować ponad 20 dodatkowych programów suszenia oraz interaktywnie korzystać z urządzenia dzięki Smart Touch. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób wysuszyć swoje ulubione ubranie – z podpowiedzią przyjdzie Ci Twój asystent głosowy. Wszelkie ustawienia zostaną zapamiętane przy kolejnym użyciu suszarki. Dzięki niej, Twój ulubiony program suszenia zostanie zapisany. Korzystając ze smartfona i asystenta głosowego z łatwością możesz zarządzać swoim praniem. Jeśli chcesz opóźnić uruchomienie cyklu suszenia do 24 godzin – nic prostszego. Pozwoli na to Smart Start Deley. Dzięki niej zaoszczędzisz czas. W zależności od potrzeb, można rozpocząć suszenie o dowolnej godzinie. Nieważne, czy jesteś w domu czy w pracy, możesz sterować urządzeniem w wygodny dla siebie sposób.

Przyjazna środowisku

W suszarce RapidO RO4 H7A2TCEX-S producent zastosował programy przyjazne środowisku. Jednym z nich jest KG Detector. Dzięki specjalnym czujnikom suszarka jest w stanie określić wagę prania. Dostosowuje czas i automatycznie zatrzymuje cykl po osiągnięciu wystarczającego poziomu wysuszenia. To sprawia, że jesteśmy w stanie wygenerować aż do 70 % oszczędności energii, czasu i pieniędzy.

Ponadto, inteligentny zbiornik Easy Case daje możliwość ponownego wykorzystania wody, do sprzątania, prasowania lub nawet do podlewania roślin. Zbiornik umieszczony w drzwiach suszarki ma bardzo ergonomiczny kształt dzięki czemu opróżnianie wody staje się niezwykle łatwe.

Related Posts

Leave a Comment