Vestfrost VP-A1M30WH – mały oczyszczacz do dużych powierzchni w domu

by redakcja serwisu

Oczyszczacze powietrza coraz częściej stanowią niezbędny element wyposażenia domów, czy mieszkań, z roku na rok ich sprzedaż rośnie, a producenci wprowadzają na rynek coraz to nowsze i bardziej designerskie urządzenia. Oczyszczacze firmy Vestfrost znajdują zastosowanie nie tylko na niewielkich przestrzeniach, można śmiało umieścić, je w np. w salonie połączonym kuchnią, gdzie przestrzeń będzie spora. Dlaczego warto urządzając mieszkanie do listy zakupów dopisać także oczyszczacz powietrza i jaki model od Vestfrost, będzie idealny do dużych powierzchni?

Oczyszczacze powietrza równie ważne jak inne sprzęty do domu

Aranżacja wnętrza najczęściej zajmuje nam dużo czasu, zastanawiamy się nad stylem, czy kolorem. Bierzemy pod uwagę także wygląd niezbędnych dla funkcjonowania sprzętów. Czy równie niezbędnym sprzętem co lodówka, piekarnik, czy pralka może być oczyszczacz powietrza? Zważywszy na to, że dobrej klasy urządzenie do sterylizacji powietrza odfiltrowuje szkodliwe zanieczyszczenia, eliminuje alergeny, a także wirusy i bakterie, należałoby stwierdzić, że oczyszczacz jest równie niezastąpiony co inne sprzęty AGD.

Oczyszczacze firmy Vestfrost postaw na designerski wygląd

Urządzając własne mieszkanie, zależy nam na jak najlepszym wyglądzie, oczywiście zgodnym z naszym gustem, to my przecież będziemy później mieszkać i funkcjonować w tym domu. Jeśli zależy nam również na niebanalnym wyglądzie oczyszczacza powietrza, warto rozważyć zakup modelu duńskiego producenta, który postawił w dużej mierze nie tylko na skuteczność swoich urządzeń, ale również wygląd. Wszystkie trzy modele mają niebanalny kształt i ciekawy wygląd, doskonale sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w różnych stylach. Tego typu urządzenia nie zachwieją nawet bardzo wysublimowanego wnętrza.

VESTFROST VP-A1M30WH oczyszczacz powietrza kompaktowy i wydajny

Najmniejszy z trzech dostępnych od Vestfrost modeli, jak na tak kompaktowy kształt, doskonale nadaje się do większych powierzchni, nie przekraczających 42m2, to w zupełności wystarczy np. do salonu połączonego z kuchnią, co w ostatnim czasie jest dość powszechnym stylem w architekturze wnętrz. VESTFROST VP-A1M30WH oczyszczacz powietrza, to jednak nie tylko wygląd, ale także wysoka skuteczność w oczyszczaniu powietrza, w szczególności z pyłów zawieszonych, roztoczy, kurzu, alergenów, wirusów i bakterii. Dzięki zastosowanemu jonizatorów, powietrze w domu jest także znacznie bardziej świeże i rześkie.

VESTFROST VP-A1M30WH można obsługiwać z poziomu telefonu przy pomocy aplikacji mobilnej co znacznie wpływa na wygodę użytkowania. Sprawdzi się zarówno w sypialni jak i pokoju dziecięcym, wszystko to dzięki cichej pracy oraz blokadzie rodzicielskiej. Warto dodać także, że jak na tak dobre i wysokie parametry, cena tego urządzenia jest równie atrakcyjna co wygląd, w profesjonalnych sklepach kupimy ten model już w cenie 1099 zł. Stanowi on tym samym jeden z najatrakcyjniejszych cenowo urządzeń tego typu.

VESTFROST VP-A1M30WH oczyszczacz powietrza z lampą UV-C LED, to idealne połączenie dla tych którzy stawiają na dobrą jakość oraz niebanalny wygląd.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Related Posts

Leave a Comment