Jesienne inspiracje naturą w Twojej łazience

by redakcja serwisu

Urządzając łazienkę, szczególnie w okresie jesiennym, szukamy przepisu na wnętrze, które już od progu zaprasza do środka i epatuje przytulnym ciepłem. Na szczęście inspiracje i ciekawe pomysły aranżacyjne są wokół nas tuż na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wyjrzeć przez okno, zachwycić się jesienną aurą i przenieść jej atmosferę wprost do swojej łazienki. W tym wszystkim pomogą nam wyjątkowe kolekcje płytek inspirowane ciepłymi, jesiennymi kolorami natury.

W rytmie natury

Zmienność w przyrodzie wciąż zaskakuje. Można ją dostrzec zwłaszcza teraz, podziwiając mieniący się kolorami, jesienny krajobraz. Nieustanne metamorfozy w świecie natury to doskonała inspiracja do odmienienia także swojego wnętrza i nadania mu zupełnie nowego charakteru. Warto zrobić to zgodnie z rytmem przyrody i wnieść do swojej łazienki czar złotej jesieni. Specjalnie wybrane łazienkowe kolekcje płytek od Cersanit czerpią z tej niepowtarzalnej pory roku wszystko, co najlepsze. Stonowane kolory w lekkich pastelowych odcieniach beżu i brązu, przywodzące na myśl piękne jesienne liście, geometryczne mozaiki inspirowane kształtami natury, wzory z rysunkami nawiązującymi do drewna i metalu. Te stylizacje sprawią, że świat natury stanie się bliższy niż kiedykolwiek wcześniej.

Niepowtarzalne połączenie

Jak osiągnąć idealną równowagę między surowością, a efektownym wystrojem? Sposobów jest wiele, ale najlepsze pomysły pochodzą od samej Matki Natury. Kolekcja DERN łączy w sobie industrialny sznyt wykończenia, przywodzący na myśl rdzewiejący metal z głębokimi jesiennymi kolorami w odcieniach brązu. Połyskliwe metalowe akcenty w grafice płytek nadadzą wnętrzu wyjątkowego indywidualnego charakteru, a ciepłe brązowe barwy nawiązujące do opadłych listopadowych liści napełnią przestrzeń kojącą atmosfera harmonii, sprzyjającą wyciszeniu i odpoczynkowi. To niebanalne zestawienie uczyni z łazienki ciepłe kameralne wnętrze, niepozbawione jednak swojego wyjątkowego wyrazu.

Moc natury

Wyciszenie, spokój i harmonię zmysłów najłatwiej osiągnąć na łonie przyrody. Nie trzeba jednak jechać za miasto, by poczuć bliskość natury. Magii jesiennego lasu pozwoli doświadczyć kolekcja AVONWOOD LIGHT BEIGE, której płytki odwzorowujące strukturę oraz rysunek drewna zamienią wnętrze łazienki w przytulną leśną oazę spokoju. Delikatna kolorystyka w odcieniu klasycznego beżu pomoże stworzyć atmosferę sprzyjającą codziennemu relaksowi, stanowiąc jednocześnie doskonale tło dla wszelkiego rodzaju dekoracji. W kolekcji AVONWOOD LIGHT BEIGE od Cersanit, do dyspozycji mamy płytki z motywem nawiązujący do tradycyjnej deski z litego drewna oraz strukturą wyglądającą, jak połączenie drobnych listewek, z którymi stworzymy niebanalną dekorację łazienki, z subtelnie wyciszającą aurą.

Potęga detalu

W podróży po jesiennych inspiracjach dla swojej łazienki, wielu poszukuje lekkości, przywodzącej na myśl zwiewność spadających liści. Pomysły na podkreślenie subtelnej elegancji wnętrza dostarcza kolekcja BANTU, imitująca naturalne materiały. Stonowana, kremowa kolorystyka płytek przyozdobionych wybłyszczanym heksagonalnym wzorem w kształcie plastra miodu to przepis na wprowadzenie do pomieszczenia powiewu świeżości prosto ze świata natury. Unikalny detal podkreśli wyjątkowość wnętrza, a dopełnienie go dodatkową, efektowną mozaiką pozwoli łazience zalśnić nowym blaskiem i niebanalnym stylem. Wszystko po to by stworzyć iście jesienne wnętrze, w którym inspiracje przyrodą zaskakują nas na każdym kroku.

Related Posts

Leave a Comment