Pralka, która poradzi sobie w każdej sytuacji

by redakcja serwisu

Pralka to jeden z tych sprzętów domowych, których używamy najczęściej. Dlatego tak ważne jest, aby spełniała nasze oczekiwania i radziła sobie zarówno z codziennym praniem, jak i z bardziej wymagającymi tkaninami. Oto cechy pralek Samsung, które sprawią, że pranie stanie się prostsze, a ubrania pozostaną w doskonałej kondycji na dłużej.

Doskonały efekt w krótszym czasie

Każdemu z nas zależy na usprawnieniu i przyspieszeniu rutynowych czynności, takich jak pranie, które wiele osób robi prawie każdego dnia. Z myślą o codziennym praniu ubrań, Samsung stworzył rewolucyjną technologię QuickDrive™, która pozwala na skrócenie czasu prania nawet o 50%* przy zachowaniu takiej samej skuteczności. Co więcej, innowacyjna technologia QuickDrive™, wpływa nie tylko na skrócony cykl prania, ale także na czas płukania i wirowania. Oznacza to, że w czasie, w którym zwykła pralka wykonuje jeden cykl, w pralce Samsung z technologią QuickDrive™ możemy wyprać nawet dwa razy więcej ubrań.

Dla codziennej wygody

Kolejną innowacją ułatwiającą życie, która już zdążyła podbić serca użytkowników są dodatkowe drzwi AddWash™. Dzięki tej technologii już nigdy nie będziemy musieli czekać na zakończenie cyklu prania, jeżeli zdarzy nam się zapomnieć o wsadzeniu do pralki jakiejś części garderoby. Dodatkowe rzeczy możemy włożyć do pralki przez drzwi AddWash™ na dowolnym etapie cyklu prania, także na samo płukanie i wirowanie np. po praniu ręcznym. Oznacza to także sporą oszczędność wody i energii, ponieważ nie musimy nastawiać dodatkowego cyklu, gdy szczególnie zależy nam na wypraniu jakiegoś elementu garderoby.

Do zadań specjalnych

Z myślą o delikatnych tkaninach a także o osobach ceniących ekologiczne rozwiązania, Samsung stworzył technologię EcoBubble™. Dzięki której nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo ulubionych ubrań. Wyjątkowość tego rozwiązania polega na tym, że jeszcze przed rozpoczęciem cyklu, w generatorze piany, tworzy się aktywna mieszanka wody, powietrza i detergentu, która wnika w głąb tkanin, usuwając nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Technologia ta pozwala skutecznie rozprawić się z zabrudzeniami w niskiej temperaturze, a my możemy mieć pewność, że ubrania, nawet po wielu praniach, zachowają swój pierwotny kształt i perfekcyjny kolor.

Wyjątkowa okazja! Skorzystaj z ostatnich dni promocji

Jeżeli chcesz mieć w swoim domu pralkę, która ułatwi wykonywanie codziennych obowiązków i pozwoli zadbać o ubrania, skorzystaj z promocji Samsung. To ostatnia szansa na zakup urządzenia wyposażonego w innowacyjne technologie QuickDrive™, AddWash™ oraz EcoBubble™ ze zwrotem na konto w wysokości nawet 600 zł!

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać zwrot w wysokości do 600 zł, należy dokonać zakupu wybranej pralki lub pralko-suszarki Samsung. Następnie należy zarejestrować zakup na stronie internetowej www.pralki.samsung.pl, nie później niż do 21 dni od dokonania transakcji, oraz zostawić opinię o produkcie.

Related Posts

Leave a Comment