Tapety powracają do łask!

by redakcja serwisu

Klienci zaczynają znowu zauważać tapety. Ten rodzaj dekoracji ściennej znowu powrócił to łask. Jest tylko parę drobiazgów, które różnią nowy trend od starego.

Dlaczego tapety powróciły na ściany?

Coraz więcej osób decyduje się na zakup tapet na swoje ściany przede wszystkim w związku z tym, że mają one całkowicie nowy wymiar czy jak kto woli charakter. Obecnie tapety są postrzegane jako element dekoracji, który tworzy jedną spójną całość z pozostałymi elementami. Bardzo często to właśnie tapeta gra pierwsze skrzypce. To ona jest elementem dominującym, który ma skupiać wzrok wszystkich właśnie w tym miejscu.

Nowe trendy są zauważalne

Zdecydowanie tapety design – https://designd10.pl/tapety jest całkowicie inny niż to miało miejsce jeszcze chociażby dwadzieścia lat temu. Obecnie nie tapetuje się całego pomieszczenia. Tapeta znajduje się na jednej góra dwóch ścianach. Pełni rolę bazy do której dobiera się pozostałe elementy, takie jak chociażby farby na pozostałe ściany. Pod tapety wybiera się również dekoracje oraz wszystkie dodatki. Często bowiem tapeta ma bardzo niekonwencjonalny wygląd.

Na chwilę obecną tapety można kupić w praktycznie każdym wzorze. Nie ma tutaj znaczenia czy chodzi o krajobraz czy też dziecięce wzory. Dostępne są również tapety abstrakcyjne oraz takie, które posiadają wzory geometryczne. Na zamówienie można tak naprawdę kupić wszystkie możliwe wzory tapet. Trzeba jednak liczyć się z tym, że indywidualne zamówienie jest zawsze zdecydowanie droższe aniżeli standardowe.

Jak dobrać tapetę?

Przede wszystkim designerska tapeta dobierana jest pod konkretny rozmiar. Trzeba dokładnie znać wymiary elementu, na którym ma się pojawić tapeta. Takie rozwiązanie jest korzystne dla klienta, ponieważ ma on dokładnie wymierzony element. Często trudno było dobrać tapetę w poprzedniej dekadzie do elementu, na którym miała się ona znajdować. Na dzień dzisiejszy tapeta zostanie nawet specjalnie docięta w taki sposób w jaki życzy sobie tego klient.

Dobór designerskiej tapety na indywidualne zamówienie przebiega w sieci. Zamówienie składa się online. Już na kolejnych krokach zamówienia widać w jaki sposób tapeta może zostać docięta. To klient decyduje jak to wszystko będzie wyglądać i który motyw będzie chciał zachować na swojej ścianie. Po jego akceptacji zamówienie zmierza do realizacji. Realizacja zazwyczaj trwa kilka dni. Później zamówienie jest pakowane i wysyłane bezpośrednio do klienta. Ważne jest, że nie ma możliwości zwrotu indywidualnych zamówień, które są docinane na specjalne życzenie klienta. Widząc efekt końcowy, w specjalnie dobranym do tego programie, klient zgadza się na realizację zamówienia.

Related Posts

Leave a Comment