Tikkurila Color Now 2021: przyszłość w jasnych barwach

by redakcja serwisu

Kolory we wnętrzach nie tylko odzwierciedlają nasz charakter, ale wpływają też na odczuwane emocje. Z ich pomocą możemy budować poczucie bezpieczeństwa i nadziei oraz wpłynąć na dobre nastroje domowników. Kierując się tymi zasadami, marka Tikkurila zaprezentowała najnowszą kolekcję Color Now 2021, pełną kolorystycznych inspiracji na wejście w nadchodzący rok z nową, pozytywną energią i nastawieniem na lepsze jutro.

Otaczająca nas natura charakteryzuje się kojącym wpływem na ludzką psychikę, motywuje do działania i przenosi w bardziej wrażliwy stan świadomości. Dlatego to właśnie barwy bezkresnego nieba, piasku, skał, słońca i drzew stały się natchnieniem do stworzenia palety, która odzwierciedla obecne spojrzenie na świat, jak również wyraża aktualne pragnienia i intencje – odbudowę nadziei. Składająca się z dziesięciu odcieni kolekcja na 2021 rok otwiera drzwi do odkrycia nowego aranżacyjnego potencjału i umożliwia swobodne łączenie barw w harmonijną całość, wprowadzając do przestrzeni optymizm, kreatywność i ciepło.

Kolekcja Tikkurila Color Now 2021 została stworzona przez ekspertów Tikkurila, którzy bazowali na własnej wiedzy i ponad 100-letnim doświadczeniu marki

Obok przewodniego, wzbudzającego nadzieję koloru roku Y354 Cumulus w palecie znalazły się również delikatne, pastelowe tonacje G481 Mirage, X381 Aloe, K480 Tamarix i H405 Doll, jak również intensywniejsze odcienie S329 Freesia, L429 Indigo, M425 Beetroot, N378 Ficus oraz 311 Heat. Dają one wprost nieograniczone możliwości stylizacji wnętrzarskich – od stonowanych i subtelnych, po bardziej odważne i awangardowe. Barwy te w wyjątkowo wdzięczny sposób komponować się będą z naturalnym światłem, które wydobędzie ich prawdziwą moc, kreując w pomieszczeniach przyjemną aurę i poczucie dynamizmu. Kolory z kolekcji Tikkurila Color Now 2021 to zaproszenie do odkrycia swojego twórczego potencjału i metamorfozy domowej przestrzeni, która będzie oddawać wizję przyszłości pełnej pozytywnych zmian.

Related Posts

Leave a Comment